Romantické hotely

Hotel Bellevue ČESKÝ KRUMLOV

Hotel HorsePark

Hotel Chotoviny

Hotel Orlík

Hotel GreenYacht

HOTEL BELLEVUE   

belleuve Hotel Bellevue, člen společnosti Asten Hotels, najdete na pěší zóně v těsné blízkosti Státního hradu a zámku Český Krumlov. První dochovaná zmínka o budově, v níž se dnes čtyřhvězdičkový Hotel Bellevue nachází, pochází z roku 1561. Dnešní podobu získal hotel díky citlivě provedené kompletní rekonstrukci a architektonickému řešení, které využívá jak tradičních materiálů a prvků, tak výrazových prostředků současného stylu respektujících minulost, které v nadsázce připomínají vrcholné období rakouského mocnářství.

HOTEL HORSEPARK    

HorsePark Hledáte romantické místo pro Váš výjimečný okamžik v životě? Pomůžeme Vám zorganizovat jedinečné romantické zásnuby přímo v areálu Kamenného dvora.Na jaře a v létě pro Vás připravíme romantické zákoutí přímo pod hvězdami. Romantická večeře v doprovodu hudby a s Vaším osobním číšníkem umocní tento jedinečný moment v životě.V zimě je pro Vás k dispozici anglický klub, který láka především svoji jedinečnou staroanglickou atmosférou. Kamenný Dvůr je místo nejen pro ustájení Vašeho koně, odpočinek v krásném prostředí jízdárny s komfortním ubytováním nedaleko Prahy, ale i vhodné prostředí pro pořádání firemních akcí, rodinných oslav a svateb.

  HOTEL CHOTOVINY

Chotoviny Nově otevřený hotel Gold**** leží v jihočeském městě Chotoviny, pouhou hodinu jízdy z Prahya zhruba 45 minut jízdy z Českých Budějovic. Poloha hotelu zaručuje romantickou svatbu uprostřed krásné jihočeské přírody. Historie budovy hotelu sahá až do 19. století, kdy plnila funkci pivovarských sklepů. I přes celkovourekonstrukci si budova tento unikátní ráz zachovala. Hotel Gold**** nabízí nejen ubytování v luxusních a stylových pokojích, ale takérestaurační služby nebo relaxaci ve wellness centru.Parkování je pro hotelové hosty zajištěno na privátním parkovišti s kapacitou až 30 vozů přímo před budovou hotelu.

HOTEL ORLÍK

HotelOrlík Pokud upřednostňujete naprosté soukromí a máte rádi souznění s přírodou, jsou naše vily ideálním místem pro vás, ať už se v nich ubytujete sami, s rodinou, nebo přáteli. Vily jsou jedno i dvoupatrové vždy k nim náleží jedna, či dvě terasy, vlastní kuchyň, několik ložnic, velký obývací pokoj, krb a venkovní gril. Pravý gastronomický zážitek si můžete užít v hotelové restauraci, nebo si nechat občerstvení donést až do vily. I pro vás je k dispozici hotelové wellness centrum.

HOTEL GREENYACHT

GreenYacht Zásnuby v  GreenYacht, to je zážitek zaručený originalitou designových prostor a skvělou nabídkou kulinářských lahůdek. Personál GreenYacht Hotelu pro Vás s radostí přichystá nezapomenutelné chvíle Vašeho dne/večera se vším, co k němu patří. Restaurace s překrásným výhledem na hladinu Vltavy se vyznačuje nejen delikátní kuchyní a mistrovskými díly šéfkuchaře Jana Bušiny, ale také příjemnou sluneční terasou, která láká k obědům, večeřím či posezením u sklenky vína a to nejen pro hotelové hosty.